OnePlus 12 sızıntılarla gündeme gelmeye devam ediyor

OnePlus, Salı günü merakla beklenen OnePlus 12’yi tanıtmaya hazırlanıyor. Şirket, akıllı telefonun tasarımını ve temel özelliklerini zaten açıkladı. Ayrıca, Şirket Başkanı Li Jie, cihazı gerçek dünya senaryolarında gösteren yeni görüntüler paylaştı. Aynı zamanda, Weibo kullanıcıları telefonun canlı fotoğraflarını paylaştı. Özellikle bu fotoğraflardan biri, cihazın RAM ve depolama varyantları hakkında detayları ortaya koydu.

Weibo’da dolaşıma giren OnePlus 12 görüntüleri, cihazın üç seçenekle geleceğini gösteriyor: 16GB RAM + 512 GB depolama, 16 GB RAM + 1 TB depolama ve 24 GB RAM + 1 TB depolama. Şirketin daha önce doğruladığı gibi, siyah, beyaz ve yeşil olmak üzere üç renkte mevcut olacak.

OnePlus 12 sızıntılarla gündeme gelmeye devam ediyor

Cihazın ‘Hakkında’ bölümünde yer alan görüntü, 6.82 inç ekran, Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti, 24 GB RAM, 1 TB depolama, 32 megapiksel ön kamera, 50 megapiksel + 48 megapiksel + 64 megapiksel üçlü kamera ünitesi ve ColorOS 14’ü doğruluyor. Ayrıca cihazın model numarası olarak PJD110 belirtiliyor.

Yeni görüntüler, OnePlus 12’nin beyaz ve yeşil versiyonlarının tasarımını iyi bir şekilde gösteriyor. OP12, geçen yılın OnePlus 11’ine oldukça benziyor, ancak bazı fark edilir değişiklikler var.

Arka tarafta, kamera modülü ve LED flaş biraz aşağı kaydırılmış. Kamera adasında, tam marka yerine “H” logosu Hasselblad için yer alıyor, ilk kez bir periskop telefoto kamera bulunuyor ve LED flaş modülden dışarı taşınmış. Ön tarafta, cihaz daha ince çerçevelere ve merkezde yeniden konumlandırılmış bir delikli ekrana sahip. Ayrıca, daha ince çerçeveleri ve daha geniş bir en-boy oranı var. Diğer değişiklikler arasında üst kısımda bir IR blaster ve uyarı kaydırıcısının sağ taraftan sol tarafa taşınması yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x