Enlerin Türkiye’sinde CHP vaadi: En büyük Atatürk silüeti!

  • HABER7

Dünyada 5. nesil savaş uçağı yapabilen 5 ülke arasına giren, SİHA ihracatında dünyanın en büyüğü olan, dünyanın en büyük 100 savunma şirketi arasına 5 yerli firma dahil etmeyi başaran, Avrupa’nın en büyük güneş santralini aktif eden, Avrupa’nın en yoğun uçuşlu havalimanına sahip olan, Avrupa’nın en uzun karayolu tünelini hizmete alan, dünyanın en uzun orta açıklıklı köprüsünü 4 yılda inşa eden Türkiye’nin yerli ve milli odaklı yükselişine CHP ayak uyduramıyor.

Türkiye’nin yeni yüzyılına dair hiçbir proje ortaya koyamayan CHP, yerel seçimde de aynı anlayışını sürdürüyor.

2024 TÜRKİYESİ VAADİ: KARADENİZ’İN EN BÜYÜK SİLÜETİ!

CHP’nin Karabük’teki tek belediyesi olan Safranbolu’da 2024 seçimlerinde yeniden aday gösterilen Elif Köse, “Batı Karadeniz’in en büyük Atatürk silüetini oluşturmayı” seçmene vaat olarak sundu.

Vaat tanıtım toplantısında konuşan CHP’li Köse, “Cumhuriyetimizin 100. yılında Dünya Miras Listesinde bulunan kentimize yakışır bir şekilde Atamızın anısını yaşatmak ve milli değerimize sahip çıkmak amacıyla Safranbolumuzun girişine Batı Karadeniz’in en büyük Atatürk silüetini kazandıracağız.” dedi.

_____________

DEPREM İÇİN TOPLADIĞI YARDIMLARI SEÇİM İÇİN KULLANMIŞTI

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin deprem bölgesine ulaştırmak üzere oluşturulan yardım kolilerinin bir kısmını CHP Erzin ilçe teşkilatına gönderdiği, kalan kolileri 1 yıl boyunca depoda beklettiği, seçimlere kısa süre kala “kumanya” adı altında dağıtmaya başladığı ortaya çıkmıştı.

Yardım kolilerinin 10 Mart 2023 tarihinde alındığı, büyük kısmının deprem bölgesine ulaştırılmadığı gibi geçtiğimiz ramazan ayında da dağıtılmayıp depoda bekletildiği belirtilmişti.

 

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x